افزایش اختیارات خوزستان برای سرعت بخشی به طرح های فاضلاب

تاریخ انتشار: یکشنبه 26 سپتامبر 2021 | 09:25 ق.ظ
افزایش اختیارات خوزستان برای سرعت بخشی به طرح های فاضلاب وزیر نیرو از افزایش اختیارات استانی برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های فاضلاب خوزستان خبر داد . به گزارش پایگاه خبری کوشا‌ خبر ؛ وزیر نیرو . در جلسه بررسی پروژه‌های خوزستان که امروز، سوم مهرماه در اهواز برگزار شد، به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد: اقداماتی که ظرف مدت یک ماه اخیر در بحث […]

وزیر نیرو از افزایش اختیارات استانی برای سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های فاضلاب خوزستان خبر داد .

به گزارش پایگاه خبری کوشا‌ خبر ؛ وزیر نیرو . در جلسه بررسی پروژه‌های خوزستان که امروز، سوم مهرماه در اهواز برگزار شد، به صورت ویدئو کنفرانس اظهار کرد: اقداماتی که ظرف مدت یک ماه اخیر در بحث حل مساله فاضلاب اهواز پیش از آغاز فصل بارندگی‌ها انجام شده، اقدامات و شروع خوبی است.
علی‌اکبر محرابیان  با بیان اینکه ارتقای کیفیت و کمیت آب در خوزستان باید در دستور کار قرار گیرد، گفت: باید تلاش کنیم تا خوزستان از شش ماهه دوم سال، بدون هیچ مشکلی در تامین آب گذر کند .
وی افزود: اگر بخواهیم مساله فاضلاب اهواز را حل کنیم، باید اقدامات بسیار گسترده‌تری را برای حل این مساله انجام دهیم.

وزیر نیرو با بیان اینکه برای حل مشکل فاضلاب در اهواز باید در حوزه های کاری بیشتری وارد عمل شویم ، گفت: گزارش‌های متعددی دریافت کرده‌ام که در برخی از نقاط اهواز در شرایط فعلی که حتی بارندگی نداشته‌ایم ، فاضلاب مشکل دارد.

محرابیان ادامه داد: باید نقاط مشکل‌دار فاضلاب اهواز در شرایط فعلی، شرایط بارشی و در همه شرایط، شناسایی شوند و برای حل این مشکل در شرایط مختلف، برنامه‌ریزی شود.

وی با بیان اینکه مشکل اعتباری برای حل مساله فاضلاب اهواز نداریم، گفت: موضوعات مالی قرارگاه خاتم در بحث اجرای طرح‌های فاضلاب را از طریق روش‌های مختلف حل خواهیم کرد و جای نگرانی نیست.

وزیر نیرو با تاکید بر سرعت بخشیدن به اجرای پروژه‌های فاضلاب در اهواز تصریح کرد: در شرایط عادی نیازی به ترک تشریفات طرح‌ها نیست، اما در زمانی که نیاز به سرعت بخشی در اجرای طرح است، می‌توان از ترک تشریفات استفاده کرد و در این زمینه اختیارات استان را افزایش خواهیم داد.

محرابیان در خصوص وضعیت آب در خوزستان، با بیان اینکه ارتقای کیفیت و کمیت آب در خوزستان باید در دستور کار قرار گیرد، افزود: باید تلاش کنیم تا خوزستان بدون هیچ مشکلی در تامین آب از شش ماهه دوم سال گذر کند و شخصا نیز برای پیگیری این مسایل به خوزستان سفر خواهم کرد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار