تولید بیش از ۶۰۰ مگاوات ساعت برق در نیروگاه رامین اهواز

تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 آوریل 2022 | 14:15 ب.ظ
تولید بیش از ۶۰۰ مگاوات ساعت برق در نیروگاه رامین اهواز نیروگاه رامین اهواز موفق شد در فروردین ماه امسال، ۶۲۱ هزار و ۳۴۹ مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری برق منتقل کند. به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: نیمه دوم هر سال به دلیل کاهش مصرف انرژی برق فرصت مناسبی جهت تعمیرات و رفع محدودیت‌های تولید برق […]

نیروگاه رامین اهواز موفق شد در فروردین ماه امسال، ۶۲۱ هزار و ۳۴۹ مگاوات ساعت انرژی برق تولید و به شبکه سراسری برق منتقل کند.

به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر، مدیرعامل نیروگاه رامین اهواز گفت: نیمه دوم هر سال به دلیل کاهش مصرف انرژی برق فرصت مناسبی جهت تعمیرات و رفع محدودیت‌های تولید برق است و ما نیز طبق برنامه ریزی‌های فنی و بطور متناوب اقدام به خروج واحد‌های تولیدی از مدار و اجرای برنامه‌های تعمیراتی متعددی کردیم تا با آمادگی بهتری بتوانیم برق مورد نیاز مردم را به ویژه در تابستان پیش رو تامین کنیم.
خلیل محمدی تعمیر اساسی واحد ۳۰۵ مگاواتی شماره ۳ و تعمیر میان دوره‌ای سایر واحد‌های نیروگاه را مهم‌ترین اقدام تعمیراتی این مجموعه در ماه‌های گذشته تاکنون دانست و افزود: پیش از پیک مصرف برق با هر ۶ واحد تولیدی به استقبال تابستان می‌رویم.
وی میزان تولید برق این نیروگاه در فروردین ماه امسال را ۶۲۱ هزار و ۳۴۹ مگاوات ساعت اعلام کرد و ادامه داد: متوسط تولید لحظه‌ای نیروگاه در همین مدت ۲۱۲ مگاوات و ساعت کارکرد واحد‌های تولیدی ۲ هزار و ۹۲۶ ساعت ثبت شده است.

نیروگاه رامین اهواز با ۶ واحد تولیدی بزرگترین نیروگاه بخاری کشور است و نقش مهمی در تامین برق مورد نیاز استان خوزستان و شبکه سراسری برق کشور را ایفا می‌کند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
محل كد آمار