سه فیلم و سه داور ایرانی در جشنواره کانادا

تاریخ انتشار: دوشنبه 5 سپتامبر 2022 | 12:31 ب.ظ
سه فیلم و سه داور ایرانی در جشنواره کانادا سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.   به گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی است.   سمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) […]

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.

 

به گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی است.

 

سمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) و ایلدا (جعفر مهیاری) به نمایندگی از ایران در این دوره جشنواره رقابت می‌کنند.

 

سلما نایبی، فرزانه تاک و مهدی یارمحمدی نیز در جمع داوران جشنواره حضور دارند.

 

بنابر اعلام پایگاه خبری فیلم کوتاه، هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا از هشت تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود.

 

 

 

***

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.ه گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی استسمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) و ایلدا (جعفر مهیاری) به نمایندگی از ایران در این دوره جشنواره رقابت می‌کنندسلما نایبی، فرزانه تاک و مهدی یارمحمدی نیز در جمع داوران جشنواره حضور دارند.بنابر اعلام پایگاه خبری فیلم کوتاه، هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا از هشت تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود.

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.به گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی است.سمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) و ایلدا (جعفر مهیاری) به نمایندگی از ایران در این دوره جشنواره رقابت می‌کنند.سلما نایبی، فرزانه تاک و مهدی یارمحمدی نیز در جمع داوران جشنواره حضور دارند.بنابر اعلام پایگاه خبری فیلم کوتاه، هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا از هشت تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
محل كد آمار