کد خبر : 5975
تاریخ انتشار : دوشنبه 5 سپتامبر 2022 - 12:31

سه فیلم و سه داور ایرانی در جشنواره کانادا

سه فیلم و سه داور ایرانی در جشنواره کانادا

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.   به گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی است.   سمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد)

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.

 

به گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی است.

 

سمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) و ایلدا (جعفر مهیاری) به نمایندگی از ایران در این دوره جشنواره رقابت می‌کنند.

 

سلما نایبی، فرزانه تاک و مهدی یارمحمدی نیز در جمع داوران جشنواره حضور دارند.

 

بنابر اعلام پایگاه خبری فیلم کوتاه، هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا از هشت تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود.

 

 

 

***

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.ه گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی استسمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) و ایلدا (جعفر مهیاری) به نمایندگی از ایران در این دوره جشنواره رقابت می‌کنندسلما نایبی، فرزانه تاک و مهدی یارمحمدی نیز در جمع داوران جشنواره حضور دارند.بنابر اعلام پایگاه خبری فیلم کوتاه، هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا از هشت تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود.

سه فیلم و سه داور ایرانی در هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا حضور دارند.به گزارش  پایگاه خبری کوشا خبر؛ این جشنواره که فیلم‌های مستند، کوتاه، تجربی و… را به رقابت می‌گذارد در این دوره میزبان سه فیلم و سه داور ایرانی است.سمپاش (فرنوش عابدی)، زنگ تفریح (نوید نیکخواه‌آزاد) و ایلدا (جعفر مهیاری) به نمایندگی از ایران در این دوره جشنواره رقابت می‌کنند.سلما نایبی، فرزانه تاک و مهدی یارمحمدی نیز در جمع داوران جشنواره حضور دارند.بنابر اعلام پایگاه خبری فیلم کوتاه، هجدهمین جشنواره جهانی Vox popular Media Art کانادا از هشت تا ۱۱ سپتامبر ۲۰۲۲ برگزار می‌شود.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.