قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۹ می باشد.

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان عنوان کرد:شناسایی افراد نخبه از اهداف تاسیس خانه های فرهنگ است

مدیر کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خوزستان، توانمند سازی نیروی کار و شناسایی افراد نخبه و خلاق را از اهداف تاسیس خانه های فرهنگ دانست.

به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر ، ارسلان غمگین در حاشیه بهره برداری از خانه فرهنگ کار و تلاش نیروگاه رامین اظهار کرد: در چند ماه اخیر در سطح شهرستان اهواز، بهره برداری از ده خانه فرهنگ پیش بینی شده است.
وی افزود: رامین یکی از نیروگاه های خوب و موثر در جامعه شهری است و چقدر زیباست که تلاش انسان منجر به منتفع شدن مردم شود.
غمگین تصریح کرد: در وزارت متبوع در دو سال اخیر به مقوله خانه های فرهنگ و تلاش نگاه ویژه ای شده است در خوزستان نیز در چند ماه گذشته در حوزه امور اجتماعی تلاش های خوبی در بازه زمانی کم صورت گرفت و ۱۰ خانه فرهنگ در هفته دولت افتتاح شد و پس از آن ۲۰ خانه فرهنگ دیگر به مرور به بهره برداری می رسد.
وی تصریح کرد: توانمند سازی نیروی کار از لحاظ روحی و جسمی و ایحاد روحیه نشاط و شادابی در جامعه کاری می تواند یکی از اهداف موثر خانه های فرهنگ و کار در مجموعه های مختلف باشد.
غمگین ادامه داد: شناسایی افراد مبتکر و خلاق در محیط های کاری نیز یکی دیگر از اهداف تاسیس خانه های فرهنگ کار و تلاش است که با همت متولیان قطعا محقق خواهد شد.
وی ابراز امیدواری کرد: در سایه تلاش بتوان به اهداف اثر بخش خانه های فرهنگ و ارتباط دو سویه میان نیروی کار و کارفرما دست یافت.
وی تاکید کرد: با گسترش خانه های فرهنگ کار در مجموعه های مختلف در نظر داریم فرهنگ کار و تلاش را- که در ذات جامعه ایرانی وجود دارد- تقویت کنیم و با همدلی و همکاری مشکل ها را به جای اختلاف به فرصت تبدیل کنیم.
غمگین در پایان با اشاره به راه اندازی سامانه شفافیت در وزارت متبوع خاطر نشان کرد: این اقدام مهم گامی موثر در ایجاد اعتماد سازی میان مردم و دولت است؛ گردش آزاد اطلاعات، جلوگیری از حلقه بسته فساد و رانت خواری و ایجاد اعتماد مردم به خادمین خود در دولت از ویژگی های این طرح است.