قالب وردپرس خرید قالب وردپرس فروشگاه قالب وردپرس قالب تفریحی وردپرس
امروز : چهارشنبه ۱۳۹۹/۰۷/۹ می باشد.

نماینده مسجد سلیمانی: باید برای تحقق مدیریت جهادی متحد شویم

 

علیرضا ورناصری در نطق میان دستور خود در نشست علنی امروز (یکشنبه ۱۱ خرداد ۹۹) گفت: بن بست برای ایران و ایرانی معنا ندارد. چنانچه با استراتژی دفاع در شرایط نابرابر در جهاد مومنانه تحسین برانگیز همبستگی در خط مقدم مبارزه با کرونا علی رغم تحریم‌های ناجوانمردانه، ایثار و موفقیت را معنا بخشیدند.

انقلاب اسلامی، مهم‌ترین الگوی رقیب برای نظام سرمایه‌داری جهانی است

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: فطرت راستین انقلاب اسلامی منعطف است و آمادگی دارد تصحیح اشتباهات را سرلوحه برنامه‌هایش قرار دهد. مطابق با فرمایشات تعهد برانگیز رهبر معظم انقلاب اسلامی مبنی بر ضرورت اهتمام دوچندان جهت تحقق عدالت و بهبود معیشت مردم نهایت تلاش ما در مجلس یازدهم باید این باشد که ساختار و کارکرد مجلس را تقویت کنیم و به دنبال تقویت فرد و جناح نباشیم زیرا مردم تفاوت سیاست بازی را با تدبیر اندیشی به راحتی تشخیص می‌دهند.

وی افزود: ما نمایندگان مجلس یازدهم که دعوی مجلس انقلابی داریم، مطابق با بیانیه گام دوم انقلاب مبنی بر ضرورت تعمیق پیوستگی ملت و مسؤولان نباید اشتیاق عمومی موکلانمان برای تغییرات سریع فراگیر و گذر از تنگناهای کنونی را به یاس تبدیل کنیم.

ورناصری خاطرنشان کرد: پیشنهاد می‌کنم از ابتدای کار در قالب مدیریت جهادی متحد شویم و طرحی نو برای مردم شریف ایران در حوزه‌های انتخابیه خود درافکنیم. از حقوق کرامت آنان صیانت کنیم و نهضتی را برای بازگشت مجلس به خویشتن و قرار گرفتن در راس امور ضمن تعامل با دولت فعلی و آینده خلق کنیم.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: آقایان وزراء! اگر فقط تاکنون نامی از مسجد سلیمان، لالی، هفت‌کل و اندیکا شنیده‌اید مستحضر باشید که سال‌هاست مردم شریف حوزه انتخابیه من با مظلومیت و شکیبایی به دلیل درک بصیرانه شرایط حساس کشورمان دندان بر جگر فشرده و حجم عظیمی از معضلات را تاب آورده‌اند.

وی افزود: با وجود ۲۰ درصد منابع آب تنظیم شده کشور در مخازن سدهای عظیم حوزه انتخابیه بنده، ۴ شهرستان فوق الذکر از آب شرب مداوم محروم و لب تشنه‌اند.

ورناصری خاطرنشان کرد: مردمی که منابع‌شان هم تأمین کننده ۸۰ درصد درآمدهای کشور است، منابع‌شان ملی قلمداد می‌شود، استان‌های مجاور را توسعه و رفاه می‌بخشد اما خود دچار ابرچالش‌های بیکاری بیش از ۴۰ درصد، فقر زاینده و زایش خودکشی است.

نماینده مردم مسجد سلیمان در مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از بیش از ۱۴۰ فوق تخصص بخش درمان و پزشکی خوزستان سهم ۴ شهرستان حوزه انتخابیه بنده صفر است و به همین دلیل امروز در قرن بیست و یکم مردم حوزه انتخابیه بنده بر اثر عقرب گزیدگی و نبود امکانات جان می‌دهند.

وی در پایان با اشاره به دیگر مشکلات حوزه انتخابیه خود همچون مشکلات راه و… از مسؤولان خواستار رسیدگی به این مشکلات و حل آنها شد.