معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش خوزستان

معارفه مدیرکل جدید آموزش و پرورش خوزستان

مسعود حمیدی نژاد به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش خوزستان معرفی شد.   به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر، مدیر کل سابق آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه بیش از ۲ سال از بازنشستگی من می‌گذرد بیان کرد:معلم‌ها در شرایط کرونا اقدامات بسیار ارزشمندی داشتند و دستاورد‌های بسیار خوبی را در

مسعود حمیدی نژاد به عنوان مدیر کل جدید آموزش و پرورش خوزستان معرفی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر، مدیر کل سابق آموزش و پرورش خوزستان با اشاره به اینکه بیش از ۲ سال از بازنشستگی من می‌گذرد بیان کرد:معلم‌ها در شرایط کرونا اقدامات بسیار ارزشمندی داشتند و دستاورد‌های بسیار خوبی را در حوزه آموزش به دست آوردند.

کوروش مودت افزود: امروز جامعه به این مهم رسیده است که در شرایط کرونا کار معلم‌ها سخت‌تر شد، حضوری شدن مدارس با تصمیم خانواده‌ها بوده است.

وی گفت: در دوران کرونا به دلیل تعطیلی مدارس دانش آموزان دچار عقب ماندگی تحصیلی شدند به همین دلیل بعد از ۲ سال تعطیلی مدارس بازگشایی شد.

مدیر کل سابق آموزش و پرورش خوزستان افزود: امید است با مدیریت جدید شرایط آموزش و پرورش استان توسعه یابد و بهتر شود.

وی گفت: خوزستان با بیش از یک‌میلیون و ۱۰۰ هزار دانش آموز و ۶۷ هزار پرسنل بزرگترین جامعه فرهنگی را دارد.

وی افزود: در جذب نیرو گام‌های خوبی برداشته شد، اما همچنان هشت هزار نیروی انسانی در خوزستان کم داریم، برای نگهداشت نیروی انسانی باید تلاش شود.

مودت اظهار داشت: ۲ چالش آموزش و پرورش نیروی انسانی و فضای آموزشی است، سرانه آموزشی استان ۴.۹ مترمربع است و میانگین کشور ۵.۲ مترمربع است که به این رقم نزدیک شده ایم.

مدیر کل سابق آموزش و پرورش خوزستان بیان کرد: سند چشم انداز توسعه آموزش و پرورش استان آماده شد و قرار است این سند بعد از تایید وزارتخانه در کشور نیز استفاده شود.

وی با اشاره به اینکه ۶۵۰ دکتر معلم در خوزستان داریم گفت: قطعا ایراداتی را داشته ایم، اما خوزستان بسیار وسیع است و مدیریت آن کار بسیار سختی است، تنوع جغرافیایی سبب ارتقاء استان هم شده است.

وی افزود: شاخص آموزشی استان در چند سال اخیر از ۳۱ به ۲۳ ارتقاء یافته است.

در این آیین “مسعود حمیدی نژاد” به عنوان سکاندار جدید آموزش و پرورش خوزستان معرفی شد.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.