مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان :آموزش نقش اساسی در موفقیت یک سازمان دارد

تاریخ انتشار: چهارشنبه 13 سپتامبر 2017 | 09:28 ق.ظ
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان :آموزش نقش اساسی در موفقیت یک سازمان دارد مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه آموزش نقش اساسی در موفقیت یک سازمان دارد، گفت:زمانی ساختار سازمانی ما خوب پیش می رود که بتوانیم در مقوله آموزش خوب پیش روی کنیم. به گزارش پایگاه خبری “کوشاخبر” افشین حیدری در دومین گردهمایی آموزشی ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان با تاکید بر اهمیت آموزش […]
مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان :آموزش نقش اساسی در موفقیت یک سازمان دارد

مدیرکل ورزش و جوانان خوزستان با بیان اینکه آموزش نقش اساسی در موفقیت یک سازمان دارد، گفت:زمانی ساختار سازمانی ما خوب پیش می رود که بتوانیم در مقوله آموزش خوب پیش روی کنیم.

به گزارش پایگاه خبری “کوشاخبر” افشین حیدری در دومین گردهمایی آموزشی ادارات ورزش و جوانان شهرستانهای استان با تاکید بر اهمیت آموزش اظهار کرد: ترتیبی اتخاذ می شود که مدیران دستگاه های اداری در شهرستان ها توجه ویژه ای به آموزش داشته باشند.
حیدری در ادامه جلسه با ذکر توضیحاتی از رویکردهای آموزش در سطح استان و نگاه تخصصی به مسئله آموزش بیان کرد: آقای نصیری در معاونت توسعه ورزش استان و گروه آموزش انصافا زحمات زیادی در رصد هیئت ها کشیده اند .
وی افزود:برای اولین بار در کشور توسط آموزش اداره کل استان دستورالعملی تنظیم شده است که نشان از جدیت و نگاه تخصصی کارشناسان ما به آموزش دارد. وقتی دستگاهی چنین کارشناسانی دارد که می تواند چنین حرکت های بزرگی را انجام دهد دوست داریم این اندیشه و این حمایت و همکاری ها در لایه های زیرین هم فراگیر شود.
حیدری همچنین با توجه به ارزشیابی به عمل آمده از وضعیت آموزشی ادارات شهرستان ها تصریح کرد : گزارشی در اختیار بنده قرار گرفته است که اصلا وضعیت خوبی را نمی بینم و انتظار داریم ادارات شهرستان ها با جدیت تمام فرایندهای آموزشی را پیگیری نمایند.
در ادامه جلسه ابراهیم نصیری، معاون توسعه ورزش استان نیز طی سخنانی اظهار کرد:در ابتدای معارفه اینجانب به عنوان معاون توسعه ورزش مواردی را در مورد آموزش در جمع همکاران عنوان داشتم که اعتقاد دارم آموزش می تواند تاثیر مستقیمی بر تمام شاخص های دیگر در حوزه ورزش داشته باشد .
وی افزود : توجه به آموزش سبب می شود که هر کسی جایگاه خود را پیدا و سر جای خودش فعالیت کند . آمار قهرمانان ما افزایش یابد و مربی و داوران بیشتر و با کیفیت تری را داشته باشیم.
در ادامه این گردهمایی آموزشی مباحث،نکات و نقد هایی توسط رئیس و مسئولین آموزش ادارات ورزش و جوانان شهرستان ها عنوان شد و پس از آن فرزانه کرم زاده،مسئول آموزش اداره کل ورزش و جوانان خوزستان با ذکر توضیحاتی بیان کرد : طی جلسه ای که دو هفته پیش با دفتر وزارت داشته ایم مطالبی عنوان شده است که به زودی شاهد تغییر رویکردهایی در آموزش فدراسیون ها و به تبع آن استان ها خواهیم داشت.
وی در پایان افزود:ما تصمیم داریم با جدیت و با نگاه کارشناسی تمام فعالیت های آموزشی استان را رصد کنیم. تا کنون گام های بزرگی در این زمینه برداشته شده است و به زودی شاهد رویکردهای نوین آموزشی در استان خواهیم بود.
در پایان جلسه نیز دستور، کارشناس آموزش اداره کل با ذکر توضیحاتی به بررسی و اعلام نتایج ارزشیابی آموزشی واحد آموزش اداره کل پرداخت .
آخرين اخبار
پر بحث ترين
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
محل كد آمار