تکمیل و راه اندازی ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در مناطق نفت خیز جنوب

تاریخ انتشار: دوشنبه 10 سپتامبر 2018 | 11:56 ق.ظ
تکمیل و راه اندازی ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در مناطق نفت خیز جنوب در یکسال گذشته محقق شد؛ تکمیل و راه اندازی ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در مناطق نفت خیز جنوب   مدیر مهندسی و ساختمان  شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت:‌در یکسال گذشته ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در این شرکت تکمیل و راه اندازی شد.   به گزارش پایگاه خبری کوشاخبر،مهندس شاپور حاتم […]

در یکسال گذشته محقق شد؛

تکمیل و راه اندازی ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در مناطق نفت خیز جنوب

 

مدیر مهندسی و ساختمان  شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت:‌در یکسال گذشته ۱۲۰ پروژه صنعتی و عمرانی در این شرکت تکمیل و راه اندازی شد.

 

به گزارش پایگاه خبری کوشاخبر،مهندس شاپور حاتم پور گفت:‌ این پروژه ها در زمینه احداث تاسیسات جدید از جمله واحدهای نمکزدایی و بهره برداری، احداث خطوط لوله و تاسیسات سرچاهی، فضای سبز و حفظ محیط زیست، راهسازی و احداث و توسعه مراکز درمانی بوده است.

 

وی به راه اندازی ۸ پروژه بزرگ نمکزدایی در یکسال گذشته اشاره کرد و افزود: این پروژه ها شامل احداث فاز نخست واحد نمکزدایی اهواز متمرکز، احداث واحد نمکزدایی بی بی حکیمه ۱، احداث واحد نمکزدایی گچساران۳، احداث واحد نمکزدایی هفتکل/ نفت سفید،  توسعه نمکزدایی مارون۱ ، توسعه و تجهیز  واحدهای نمکزدایی اهواز۲ و ۳ و۴، احداث واحد نمکزدایی رگ سفید ۱ ، احداث واحد نمکزدایی اهواز۲ بنگستان است که راه اندازی این تعداد طی یکسال، کم سابقه بوده است.

 

مهندس حاتم پور خاطر نشان کرد:‌ هم اکنون ۱۶۵ پروژه و زیر پروژه از سوی این مدیریت در دست اقدام است که از جمله مهم ترین آنها احداث ایستگاههای جمع آوری و تزریق گاز در هفتکل، قلعه نار و لب سفید، نمکزدایی قلعه نار،‌ نوسازی تلمبه خانه گوره و نصب تلمه خانه تقویت فشار نفت است.

 

مدیر مهندسی و ساختمان  شرکت ملی مناطق نفت خیز جنوب اظهار داشت: این مدیریت چند پروژه عمرانی و عام المنفعه نیز در دست اجرا دارد که احداث جاده مسجدسلیمان به ایذه،‌ احداث جاده امیدیه به جایزان و احداث بیمارستان ۶۴ تختخوابی گچساران از مهمترین این پروژه هاست.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
محل كد آمار