حمایت از مشاغل خانگی خوزستان با راه اندازی تعاونی‌

تاریخ انتشار: دوشنبه 25 آوریل 2022 | 08:57 ق.ظ
حمایت از مشاغل خانگی خوزستان با راه اندازی تعاونی‌ مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان : تعاونی‌های تامین نیاز مشاغل خانگی در خوزستان با هدف حمایت از آن‌ها تشکیل می‌شود. به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر ؛ارسلان غمگین در نشست کارگروه استانی تعاون در مشاغل خانگی بیان کرد: در راستای تاکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر ایجاد زنجیره ارزش و […]

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان : تعاونی‌های تامین نیاز مشاغل خانگی در خوزستان با هدف حمایت از آن‌ها تشکیل می‌شود.

به گزارش پایگاه خبری کوشا خبر ؛ارسلان غمگین در نشست کارگروه استانی تعاون در مشاغل خانگی بیان کرد: در راستای تاکیدات وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی مبنی بر ایجاد زنجیره ارزش و حمایت از تولیدات مشاغل خانگی در شبکه تعاون و همچنین بر اساس توافقنامه منعقد شده بین معاونت امور تعاون و معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت متبوع، این کارگروه تشکیل شده است.

وی افزود: این کارگروه به منظور تسهیل، پشتیبانی و شکل‌گیری تعاونی‌های تامین نیاز مشاغل خانگی و با هدف بهره گیری از ظرفیت تعاونی‌ها در جهت تکمیل زنجیره تولید و تسهیل دسترسی کسب و کار‌های مشاغل خانگی به مواد اولیه، تامین ابزار کار مرغوب و با قیمت مناسب و مشخص کردن بازار کار تشکیل شده و اعضای تشکیل دهنده این کارگروه، جهاد دانشگاهی، اتاق تعاون، دستگاه‌های تخصصی مرتبط و پیشران‌های فعال در زمینه صنایع دستی، فرش دستباف و پوشاک هستند.

مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی خوزستان در ادامه با تاکید بر لزوم تسریع بخشیدن به تشکیل تعاونی‌های یاد شده به منظور منتفع شدن جامعه هدف از مزیت‌های موجود در این حوزه گفت: با توجه به رویکرد مثبت دولت سیزدهم به بخش تعاون و تعامل سازنده‌ای که با بخش تعاون استان داریم، امید است با همراهی و پشتیبانی مستمر این اداره کل از جامعه تعاونگران استان و به ویژه تعاونی‌های مشاغل خانگی، بتوان فرصت فراهم شده را مغتنم شمرده و استفاده بهینه از آن صورت پذیرد.

غمگین بیان کرد: در این کارگروه مسایل و مشکلات پیش روی فعالیت پیشرانان و تعاونی‌های دارای مجوز فعالیت مشاغل خانگی بررسی می‌شود.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
محل كد آمار