افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه ساخت پمپ‌های درون چاهی خاورمیانه در اهواز در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، پیشرفته‌ترین کارخانه ساخت پمپ‌های درون چاهی خاورمیانه در اهواز به بهره برداری رسید

افتتاح پیشرفته‌ترین کارخانه ساخت پمپ‌های درون چاهی خاورمیانه در اهواز در مراسمی با حضور مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران، پیشرفته‌ترین کارخانه ساخت پمپ‌های درون چاهی خاورمیانه در اهواز به بهره برداری رسید

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ محسن خجسته مهر در آئین افتتاح این طرح گفت: با تغییر رویکرد به ویژه در دولت سیزدهم امروز شاهد حجم قرارداد هفت میدان نفتی به ارزش چهار میلیارد دلار با شرکت‌های روسی هستیم.   وی افزود: با همکاری روس‌ها و در مجاورت میدان‌های نفتی یک کارخانه احداث که

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ محسن خجسته مهر در آئین افتتاح این طرح گفت: با تغییر رویکرد به ویژه در دولت سیزدهم امروز شاهد حجم قرارداد هفت میدان نفتی به ارزش چهار میلیارد دلار با شرکت‌های روسی هستیم.

 

وی افزود: با همکاری روس‌ها و در مجاورت میدان‌های نفتی یک کارخانه احداث که پمپ‌های درون چاهی، چاه‌های نفتی که نیاز به افزایش دارند را تولید می‌کند.

 

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران بیان کرد: با راه اندازی این کارخانه علاوه بر ایجاد یک بازار کسب و کار جدید، زمینه صادرات افزون بر ظرفیت این کارخانه به کشور‌های منطقه و نفتی فراهم و موجب  انتقال دانش و تکنولوژی ساخت پمپ‌های درون چاهی به داخل کشور فراهم شده است.

 

این کارخانه در مساحت ۱۱ هزار متر مربع ساخته و دارای ظرفیت تولید ۴۵۰ دستگاه پمپ درون چاهی و اشتغال بیش از یک هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.

 

***

به گزارش پایگاه خبری دانش و انرژی؛ محسن خجسته مهر در آئین افتتاح این طرح گفت: با تغییر رویکرد به ویژه در دولت سیزدهم امروز شاهد حجم قرارداد هفت میدان نفتی به ارزش چهار میلیارد دلار با شرکت‌های روسی هستیم.وی افزود: با همکاری روس‌ها و در مجاورت میدان‌های نفتی یک کارخانه احداث که پمپ‌های درون چاهی، چاه‌های نفتی که نیاز به افزایش دارند را تولید می‌کند.

مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران بیان کرد: با راه اندازی این کارخانه علاوه بر ایجاد یک بازار کسب و کار جدید، زمینه صادرات افزون بر ظرفیت این کارخانه به کشور‌های منطقه و نفتی فراهم و موجب انتقال دانش و تکنولوژی ساخت پمپ‌های درون چاهی به داخل کشور فراهم شده است.این کارخانه در مساحت ۱۱ هزار متر مربع ساخته و دارای ظرفیت تولید ۴۵۰ دستگاه پمپ درون چاهی و اشتغال بیش از یک هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.این کارخانه در مساحت ۱۱ هزار متر مربع ساخته و دارای ظرفیت تولید ۴۵۰ دستگاه پمپ درون چاهی و اشتغال بیش از یک هزار نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم است.

ارسال نظر شما
مجموع نظرات : 0 در انتظار بررسی : 0 انتشار یافته : ۰
  • نظرات ارسال شده توسط شما، پس از تایید توسط مدیران سایت منتشر خواهد شد.
  • نظراتی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • نظراتی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.