طرح های مسکن مهر خوزستان تا پایان امسال تکمیل میشوند

تاریخ انتشار: دوشنبه 7 آگوست 2017 | 19:50 ب.ظ
طرح های مسکن مهر خوزستان تا پایان امسال تکمیل میشوند استاندار خوزستان گفت: با توجه به دستور رئیس جمهوری مبنی بر لزوم اتمام طرح مسکن مهر در سراسر کشور از دستگاه های متولی انتظار می رود تا پایان سالجاری این طرح ها را در شهرهای مختلف این استان تکمیل و واگذار کنند.   به گزارش پایگاه خبری کوشاخبر، غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از طرح […]

استاندار خوزستان گفت: با توجه به دستور رئیس جمهوری مبنی بر لزوم اتمام طرح مسکن مهر در سراسر کشور از دستگاه های
متولی انتظار می رود تا پایان سالجاری این طرح ها را در شهرهای مختلف این استان تکمیل و واگذار کنند.

 

به گزارش پایگاه خبری کوشاخبر، غلامرضا شریعتی در حاشیه بازدید از طرح های مسکن مهر بندر ماهشهر در جمع خبرنگاران افزود:مهیا کردن امکانات زیرساختی طرح های مسکن مهر مورد تاکید ویژه دولت است که افراد متقاضی این طرح بتوانند با اعتباری که دولت برای تامین این امکانات پیش بینی کرده است نهایت بهره را ببرند.

استاندار خوزستان در ادامه با تاکید بر لزوم رفع نگرانی متقاضیان طرح مسکن مهر از تامین زیرساخت های لازم خاطرنشان کرد : امیدواریم بتوانیم در فرصت باقی مانده تا پایان سال جاری، استان خوزستان سهم قابل ملاحظه ای را در این موضوع به خود اختصاص دهد. این موضوع مستلزم وجود سرعت و جدیت در کار مسوولان است که بتوانیم نگرانی مردم خوزستان را که اقدام به سرمایه گذاری برای تامین سرپناه کرده اند، از بابت مسائل زیرساختی رفع کنیم.

شریعتی اضافه کرد: ضرورت دارد مسوولان شهرستانها تامین زیرساخت های لازم این طرح را در دستور کار خود قرار دهند چراکه در صورت تامین نشدن این امکانات، امکان زیست در این منازل وجود ندارد. مردم باید بتوانند با آرامش خاطر بیشتر و استانداردهای لازم در واحدهای مسکن مهر زندگی کنند.

وی با تاکید بر لزوم به روزشدن اطلاعات تعاونی های مسکن مهر سراسر استان گفت: تعاونی های سراسر استان ملزم به رعایت قانون هستند و باید با به روزرسانی اطلاعات خود پاسخگوی درخواست های مردم باشند. همراهی بیشتری با متقاضیان داشته باشند که حق الناس به بهترین نحو در استان خوزستان رعایت شود.

استاندار خوزستان در ادامه به اهتمام بیشتر مسوولان بانک مسکن در استان برای به سرانجام رساندن این طرح تاکید کرد و گفت: تا به حال مسوولان و کارکنان بانک مسکن همراهی خوبی با مردم داشته اما ضرورت دارد با توجه به حساسیت و اهمیت موضوع برای تکمیل طرح های مسکن مهر تا پایان سال جاری همکاری بیشتر و جدی تری داشته باشند.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
تابناك وب
محل كد آمار