مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تاکید کرد گسترش همکاری‌های شرکت ملی حفاری ایران و جهاددانشگاهی

تاریخ انتشار: چهارشنبه 9 فوریه 2022 | 13:58 ب.ظ
مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران تاکید کرد گسترش همکاری‌های شرکت ملی حفاری ایران و جهاددانشگاهی مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران بر گسترش همکاری بیش از پیش میان این شرکت و جهاددانشگاهی تاکید کرد. حمیدرضا گلپایگانی در نشست مشترک میان شرکت ملی حفاری ایران و جهاد دانشگاهی که با حضور  رئیس، معاونان و جمعی از مسئولان ملی حفاری و جهاد دانشگاهی برگزار شد، از همکاری میان این مجموعه […]

مدیرعامل و رئیس هیئت مدیره شرکت ملی حفاری ایران بر گسترش همکاری بیش از پیش میان این شرکت و جهاددانشگاهی تاکید کرد.

حمیدرضا گلپایگانی در نشست مشترک میان شرکت ملی حفاری ایران و جهاد دانشگاهی که با حضور  رئیس، معاونان و جمعی از مسئولان ملی حفاری و جهاد دانشگاهی برگزار شد، از همکاری میان این مجموعه در زمینه پروژه‌های پژوهشی و تولید قطعات تقدیر و ابراز امیدواری کرد که در ارتباط با بازسازی و نوسازی ناوگان حفاری شرکت نیز پرتوان و موفق عمل شود.

وی همچنین بر حمایت همه جانبه این شرکت از تولید داخل و بومی سازی قطعات، تجهیزات کاربردی در صنعت نفت و حفاری تاکید کرد و افزود: بحث نوسازی ناوگان حفاری یکی از اولویت‌های این شرکت است و به صورت همزمان بحث بازسازی ناوگان نیز مورد توجه خواهد بود.

گلپایگانی با بیان اینکه به دنبال آن هستیم تا با حمایت از ساخت داخل جلوی واردات محصولات گرفته شود، گفت: جهاد دانشگاهی رابط دانش بنیان با شرکت‌های داخلی است و می‌تواند در این زمینه به شرکت ملی حفاری ایران کمک کند.

همچنین در این مراسم حمیدرضا طیبی، رئیس جهاد دانشگاهی ضمن تقدیر از میزبانی و همکاری میان شرکت ملی حفاری ایران و جهاددانشگاهی، گفت: جهاد دانشگاهی کشور و کلیه واحدهای آن در این شرایط حساس، تلاش می‌کند با تمام توان به کمک صنعت از جمله صنعت راهبردی حفاری کشور بیاید.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری در تامین نیازهای فناورانه کشور گفت: ما همیشه قدردان حمایت‌های شرکت ملی حفاری ایران هستیم که در این زمینه پیشگام بوده است.

طیبی عنوان کرد: جهاددانشگاهی آمادگی دارد روی بخش‌های فناوری سرمایه‌گذاری کند اما این مساله به شرطی است که تضمین خرید داشته باشیم تا بتوانیم به فعالیت خود ادامه دهیم.

وی افزود: هدف جهاد دانشگاهی این است که بتواند برای کشور مثمرثمر باشد تا بتوانیم تولید و اشتغال داشته باشیم و برای جوانان کشور امید ایجاد کنیم.

رئیس جهاد دانشگاهی در پایان این نشست گفت: خوزستان خاستگاه صنعت نفت ایران است و هرچه بتوانیم در این استان به ساخت داخل بیشتر توجه کنیم، قطعا زمینه ایجاد اشتغال در خوزستان بیشتر می‌شود.

در این نشست درباره موضوعات مطروحه با جهاد دانشگاهی از جمله وضعیت قراردادها و دستگاه‌های حفاری تحویل شده و در دست تحویل، ساخت موتورهای درون چاهی در سایزهای مختلف، تولید انواع فیلتر و همچنین تجهیزات فناورانه تبادل نظر شد.

آخرين اخبار
پر بحث ترين
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
کوشاخبر
محل كد آمار